+48 691 211 449, +48 733 211 449 gabinet@dentamedica.com.pl
znieczulenie komputerowe

Znieczulenie komputerowe

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejszy system znieczuleń komputerowych QUICK SLEEPER firmy Dental Hi Tec.

Nowoczesna stomatologia oraz rozwój preparatów do znieczuleń sprawia, iż leczenie u stomatologa w coraz większym stopniu odbywa się bezboleśnie. Zdając sobie jednak sprawę z faktu, że czasami nasi pacjenci bardziej boją się znieczulenia i samej iniekcji przy znieczulaniu niż właściwego leczenia, postanowiliśmy wprowadzić w naszej klinice najnowocześniejszy, bezbolesny, sterowany komputerowo system znieczuleń QuickSleeper.

Stosowanie QuickSleeper’a w znaczący sposób redukuje ból u pacjenta, jednocześnie zmniejszając stres i czas zabiegu. Pozwala na doskonałe znieczulenie wokół zęba, a w porównaniu do metod tradycyjnych nie powoduje znieczulenia policzków i warg, co jest bardzo komfortowe dla pacjenta. System QuickSleeper całkowicie zrewolucjonizował jakość i skuteczność znieczuleń, umożliwia wykonywanie wszystkich technik i rodzajów znieczuleń z niespotykaną precyzją i komfortem dla pacjenta. Urządzenie jest sterowane mikroprocesorowo, co gwarantuje maksymalną precyzję całego procesu znieczulenia i sprawia, że QuickSleeper jest najdoskonalszym systemem komputerowych znieczuleń.

REWOLUCYJNA JAKOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ ZNIECZULEŃ

QuickSleeper jest systemem, który całkowicie zrewolucjonizował jakość i skuteczność znieczuleń. Znieczulenie dokonywane jest za pomocą cieniutkiej igły ruchami rotacyjnymi a jej praca jest sterowana przez komputer. Jest ono jednocześnie bardziej skuteczne oraz eliminuje efekt odrętwienia, który przy standardowym znieczuleniu utrzymuje się przez ok. 1h. Zarówno ciśnienie podawanego środka jak i jego ilość oraz rotacja igły są sterowane mikroprocesorowo. Dzięki systemowi QuickSleeper znieczulenie komputerowe jest bezbolesne i bardziej skuteczne.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ROZWIĄZANIE

QuickSleeper w znaczący sposób redukuje ból u pacjenta, jednocześnie zmniejszając stres i czas trwania wizyty. Urządzenie to ma kilka programów iniekcji, które można dostosować do indywidualnego klinicznego przypadku. Pozwala na doskonałe znieczulenie wokół zęba, nie powodując znieczulenia policzków i warg, co jest bardzo komfortowe dla pacjenta. QuickSleeper to system umożliwiający także znieczulenie śródkostne, pomocne w trakcie przeprowadzania rozległych zabiegów chirurgicznych.

Dzięki QuickSleeper
leczenie w naszym gabinecie przebiega
bezboleśnie i komfortowo.

Zapraszamy do naszego Gabinetu Dentamedica Clinic